Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

KAŞ KALDIRMA AMELİYATI

KAŞ KALDIRMA AMELİYATI

kas-kaldirma (13)

Son yıllarda, estetik ameliyatları alanında ülkemizde son derece olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Bu sayede, sadece ülkemizden değil, yurtdışından gelen birçok hasta da bu ameliyatlar sayesinde çok olumlu görünümler elde etmektedir. Bu işlemlerin başında ise kaş kaldırma ameliyatı günümüzde son derece yaygınlaşmış uygulamalardan biridir. Bu şekilde, hem yüzündeki kırışıklardan kurtulan, hem de kaşlarının estetiğini yeniden yakalayan  birçok bay ve bayan bulunmaktadır.

Bazı kişilerin kaşları kendi özelliği gereği, yüz yapısından da kaynaklanan şekilde düşük bir görünüme sahiptir. Bu kişilerin yaşlarının ilerlemesi durumunda, kaşlarının çok daha düşül görünmesi, estetik olarak olumsuz bir etki bırakmaktadır. Bu durum, özellikle bayanların aynaya baktıklarında, kendilerini oldukça kötü hissetmesine sebep olmaktadır. Oysa, kaş kaldırma işlemleri sayesinde, hem yüzün alın çevresindeki kırışıklıkların giderilmesi, hem de kaşların kalkık ve son derece estetik bir görünüm alması söz konusu olmaktadır. Uygulamada, alından, şakaklardan veya kafa derisinden kesim yapılmaktadır. Bu durum, cerrah ona uzman doktorun durum değerlendirmesine göre düzenlenmektedir.

Kaş kaldırma ameliyatlarında, hem kaşların estetik görünüm kazanması, hem de yüzdeki kırışıkların giderilmesi söz konusu olmaktadır. Kaş kaldırma fiyatları da son derece uygun olup, bu konuda bütçenizi sarsacak bir rakam çıkmayacağından emin olabilirsiniz. Araştırmak istediğiniz konuları ve fiyat aralıklarını sitemizden de en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Ameliyat, lokal veya genel şekilde yapılabilmektedir. Somut özelliklere ve hastanın isteklerine göre, anestezi seçeneklerine karar verilmektedir. Ameliyat uzun sürmemekle birlikte, aynı zamanda iyileşme süresi de beş ile on gün arasında sürmektedir. Bu süre içinde bandajların çıkarılması ve dikişlerin alınması işlemleri de söz konusu olmaktadır. Bundan sonra, hasta sadece birkaç gün içinde normal yaşamına kolayca ve hızlıca dönebilir.

Son Yazılar