Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

KAŞ KALDIRMA FİYATLARI VE İŞLEM ÖZELLİKLERİ

KAŞ KALDIRMA FİYATLARI VE İŞLEM ÖZELLİKLERİ

kas-kaldirma (16)

Kaş kaldırma ameliyatları sayesinde, yüzünüzün son derece genç ve çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu ameliyatlar ile yüzünüzde 15 yaş birden gençlik etkisi yaratılacaktır. Bu nedenle, hem erkek, hem de bayanlar bu tür ameliyatlara büyük ilgi duymaktadır. Kaş kaldırma fiyatları da cüzi oranlarda olduğundan talebin yoğun olması sağlanmaktadır. Gerçekten, diğer birçok estetik operasyona oranla bu işlemler çok daha cüzi rakamlardadır. Bu nedenle, etkileri de olumlu olduğundan, talep görmektedir.

Kaş kaldırma ameliyatları, yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Hastanın ve yapılacak işlemin durumuna göre ise genel veya lokal anestezi yapılması mümkündür. İşlem alından veya şakaklardan yapılabilmektedir. Hem yüzün üst bölümünün gerilmesi ve kırışıklıkların düzeltilmesi, hem de kaşların ve göz kapaklarının kaldırılması mümkün olmaktadır. İşlemden sonra, dikişlerin alınması da dahil, iyileşme süreci yaklaşık olarak bir hafta veya on günü bulmaktadır. Bu süre içinde bandajla ameliyat izlerinin kapatılması söz konusu olmaktadır. Bandajlarının açılmasından sonra, rahatlıkla günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. Dikiş ve ameliyat morluklarını kapatmak için basit bir makyaj uygulamanız yeterli olacaktır.

Seyrek kaşlar da kişileri oldukça sıkıntıya sokmaktadır. Bu nedenle, kaş ekimi işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kaş ekimi işlemlerinde, seyrek ve birbiri ile aynı olmayan kaşların aralarının doldurulması sağlanmaktadır. Bu şekilde, estetik olmayan bir görünümün giderilmesi ve yüze ifade verilmesi söz konusu olmaktadır. Bu işlemler konusunda, sitemizden en güncel ve sağlıklı bilgileri alabilirsiniz. Devamlı açık olan iletişim hattından da her zaman yararlanabilir, aklınızdaki soruları bu şekilde de yönlendirebilirsiniz. Hemen sitemize giriş yapın ve yenilenmenizi sağlayacak içeriklerimizden siz de yararlanın. Harika bir yüz sizleri bekliyor. Bu şekilde, bütçenizi sarsmadan estetik uygulamalarından en yüksek şekilde yararlanabilirsiniz.

Son Yazılar