Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

KAŞ KALDIRMA İŞLEMLERİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

KAŞ KALDIRMA İŞLEMLERİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

kas-kaldirma (18)

Kaş kaldırma ameliyatları sayesinde, kısa sürede yüzünüzün son derece estetik görünmesi mümkündür. Belirli bir yaştan sonra, yer çekiminize karşı koyamayan yüzümüz, sarkmaya ve esnekliğini yitirmeye başlar. Bu durum, kaşların ve göz kapaklarının sarkmasına ve estetik olmayan bir görünümüne bürünmesine neden olur. Öte yandan, kırışıklıkların olması da söz konusudur. Bu durumda, kaş kaldırma ameliyatları son derece etkili sonuçlar sağlamaktadır. Üstelik kaş kaldırma fiyatları son derece cüzidir. Bu anlamda, diğer estetik ameliyatlar gibi, çok yüksek rakamlarda seyrettiğini düşünmemelisiniz.

Bu ameliyatların cazip olmasının bir başka nedeni de uygulamasının son derece kolay olmasıdır. Çoğu zaman muayenehane bünyesinde yapılması mümkündür. Öte yandan, elbette hastane ortamında yapılan uygulamalar da duruma göre belirlenmektedir. İşlem yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Duruma göre, genellikle lokal anestezi ile uygulanmaktadır. Ancak gerekli olan durumlarda genel anestezi uygulamaları yapılmaktadır. Ameliyattan sonra, fazla güneşe çıkmamak ve çok sıcak su ile temas etmemek gerekmektedir. Bunun yanında, genellikle düz yatmak da uygun olacaktır.

Ameliyattan yaklaşık olarak bir hafta sonra veya on gün içinde bandajların açılması söz konusu olacaktır. İşlemden bir iki gün sonra ise zaten normal yaşamınıza, işinize dönebilirsiniz. Bu işlem sonrasında kişilere kesinlikle acı vermez ve yaşamlarını etkilemez. Aksine, özellikle dikişlerin alınmasından sonra hiçbir iz kalmaz, aksine yüzde son derece etkili bir gençleşme gözlenir. Kırışıkların yok olması ve göz kapakları ile kaşların kalkması söz konusu olmaktadır. Son derece gençleşmiş adeta 15 veya 20 yaş gençleşmiş olarak yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bakımlı olmak ve kaliteli bir ifade vermek için kesinlikle kaş kaldırma ameliyatlarından yararlanmanız gerekmektedir. Hemen bu işlemleri inceleyin ve uygulamaya başlayın.

Son Yazılar