Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

KAŞ KALDIRMA OPERASYONU HAKKINDA

KAŞ KALDIRMA OPERASYONU HAKKINDA

kas-kaldirma (20)

Kaşlar yüzümüzün en özellikli ve karakteristik alanıdır. Bu nedenle, özellikle bayanların kaş yapılarının estetik olması büyük önem taşımaktadır. Birçok bayan, ergenlik dönemlerinde gelişi güzel şekilde kaşlarını aldıklarından zamanlar kaşların küsmesi, yani kaç kıllarının körelmesi durumu yaşamaktadır. Öte yandan, bazı kişilerin ise doğuştan, kıl yapılarının durumu veya genetik özellikleri nedeniyle, kaşlarının seyrek olması söz konusu olmaktadır. Bu durumda olanları kaç ekimi ile seyrek kaşlarından kurtulmaları mümkündür.

Bunun yanında, zamanla, doğal süreç içinde yüzü derisinin sarkması söz konusu olmaktadır. Düşen kaşlar yüz görünümünü oldukça olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle, kaş kaldırma işlemlerinden yararlanmak büyük önem taşımaktadır. Bu işlem ameliyat şeklinde belirtilmekle birlikte, her zaman genel anestezi olarak yapılan bir uygulama değildir. Kişinin talebine göre ve uzman hekimin öngörmesi ile genel ya da lokal anestezi uygulamalarından yararlanılmaktadır. Bu konuda uzman doktorunuza güvenebilirsiniz. Bu uygulamada, alın çizgisinden cerrahi olarak kesimler yapılmaktadır. Bu sayede, alın bölgesinde bulunan kırışıklıklar da yok edilir. Öte yandan, aynı zamanda kaş kaldırma işlemleri de gerçekleştirilir. Bir başka deyişle, kişinin üst yüz bölgesinde olan yaşlanma etkileri giderilir ve kaşlar kaldırılarak estetik bir görünüm verilir.

Kaş kaldırma ameliyatı kesinlikle ağır ve kişinin bünyesini sarsacak bir özelliğe sahip değildir. Lokal veya genel anestezi altında, birkaç saat içinde gerçekleşmektedir. Öte yandan, hastanın uzun süre hastanede kalması da gerekmemektedir. Ameliyat yerlerinin iyileşmesi yaklaşık olarak bir hafta sürmektedir. Bu süre içinde hastanın dikişlerinin alınması da söz konusu olacaktır. Bu şekilde, kesinlikle günlük yaşamınızdan geri kalmadan, kısa sürede normal yaşamınıza dönebilirsiniz. Kendinizi yenilemeniz ve gençleşmeniz için kesinlikle bu ameliyatı incelemelisiniz. Estetik açıdan size inanılmaz katkıları olacaktır. Kaş kaldırma fiyatları da kesinlikle bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlenmektedir.

Son Yazılar