Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

KAŞ KALDIRMA UYGULAMALARINDAN YARARLANIN

KAŞ KALDIRMA UYGULAMALARINDAN YARARLANIN

kas-kaldirma (23)

Sitemizde, kaş kaldırma uygulamaları ve diğer kaş estetiği işlemleri yönünde birçok bilgiyi ve en güncel gelişmeleri bulabilirsiniz. Bu hem kolay, hem de sonuçları gerçekten mükemmel olan uygulamalardan siz de yararlanabilirsiniz. Zamanla, vücudumuzun her alanı gibi, yüzümüzün de yer çekimine yenik düşmesi söz konusu olmaktadır. Bu anlamda, zamanlar yaşlılık belirtileri baş gösterir ve kırışıklar artar. Özellikle, esnekliğin azalması ile kaşlarında düşmesi söz konusu olmaktadır. İşte bu durumda, kaş kaldırma ameliyatlarının yapılması gerekmektedir. Bunun yanında, kaşları seyrek olan erkek ve bayanlar veya zamanlar kaşları dökülen kişiler kaş ekimi uygulamalarından da yararlanabilirler.

Kaş kaldırma ameliyatlarında, hem kırışıklıkların giderilmesi, hem de kaş kaldırma işlemlerinin yapılması söz konusu olmaktadır. Bu şekilde yüz son derece etkili şekilde toparlanmaktadır. Göz kapaklarının toparlanması ve gerilmesi de son derece genç görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle, belirli bir yaştan sonra, kesinlikle kaş kaldırma operasyonlarını araştırmalı ve yapmalısınız. Kaş kaldırma fiyatları da oldukça ekonomik seviyelerde ilerlemektedir.

Operasyonlar sadece birkaç saat sürmektedir. Hastanın durumuna ve cerrahi uygulamalara göre, genel veya lokal anestezi işlemleri uygulanmaktadır. Bu yüzden, hem etkisi yüksek, hem de ağır olmayan bu ameliyattan kesinlikle yararlanmalısınız. İşlem, hekimin uygun görmesine göre, alından veya şakaklardan kesi yapılarak uygulanmaktadır. Kaş ve göz kapaklarının kaldırılması ve alın derisinin de toparlanması işlemleri söz konusu olmaktadır. Bu işlemden,  yaşı genç olsa da kaşları çok düşük olan kişilerin de yararlanması mümkündür. Hemen sitemize tıklayın ve bu alandaki en uygun seçenekleri, en güncel gelişmeleri takip edin. Son derece başarılı sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik sadece bir hafta içinde, günlük yaşamınıza dönmeniz de mümkün olacaktır.

Son Yazılar