Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul
0532 053 98 75

MÜKEMMEL YÜZ GÜZELLİĞİ İÇİN KAŞ KALDIRMA AMELİYATLARI

MÜKEMMEL YÜZ GÜZELLİĞİ İÇİN KAŞ KALDIRMA AMELİYATLARI

Kaş Ekimi Estetiği - Kaş Estetiği

Kaşlar yüzün en önemli alanlarından biridir. Mimiklerin doğru ifade edilmesini ve yüz estetiğinin anlam kazanmasını sağlayan kaşların, özellikle bayanlar için son derece önemi bulunmaktadır. Bazı insanların kaşları doğuştan seyrek olabilmektedir. Bunun yanında, sonradan seyrekleşmesi de söz konusu olmaktadır. Öte yandan, bazı kişilerin kaşları ise, asimetrik şekilde oluşmaktadır. Bu durumlarda, kaş ekimi ile hem kaşların gürleşmesi, hem de simetrik hale gelmesi mümkündür.

Zamanla, kişilerin yaş alması ile birlikte, kaşların sarkması söz konusu olmaktadır. Bunun nedeni, yaşlandıkça cilt esnekliğinin azalması ve hem alın ve şakak derilerinin, hem de göz kapaklarının düşmesi sonucunda, kaşların da sarkmasıdır. Kaşların sarkması ve kırışıklıkların artması, yüzün yaşlı görünmesine neden olmaktadır. İşte bu durumun yaşanmasının sona ermesi için kaş kaldırma ameliyatlarından yararlanmak mümkündür.  Kaş kaldırma ameliyatları estetik uygulamalar alanında, en yaygın olan işlemlerden biridir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, işlemin kısa sürmesi ve son derece etkili sonuçlar sağlamasıdır. Birkaç saat içinde yapılan işlemler ile kem kırışıklıkların giderilmesi, hem göz kapaklarının ve buna bağlı olarak kaşların kaldırılması söz konusu olmaktadır.

Ülkemizde, diğer gelişmiş ülkelere oranlar kaş kaldırma fiyatları da ekonomik düzeyde seyretmektedir. Öte yandan, bu ameliyatta duruma göre lokal veya genel anestezi yapıldığını da belirtmek gerekmektedir. İşlem kesinlikle sizi sarsmaz ve günlük yaşantınızdan uzaklaşmanıza neden olmaz. Bu nedenle, her yaştan ve her sağlık durumundan kişinin hekim kontrolünde yapması mümkündür. Ülkemizde bu alanda son derece sağlam ve güvenilir sağlık kurumları bulunmaktadır. Sitemizden bu alanda hizmet sunan sağlık kurumlarını detaylı ve en güncel şekilde öğrenmeniz mümkündür. Hemen tıklayın ve kendinizi yenilemek için harekete geçin.

Son Yazılar